Nice olarak otomasyon alanında faaliyetlerimize teknolojik gelişmeleri takip ederek her gün yenilenmekteyiz . Sizler için her alanda faal olan firmamız için en önemli husus , müşteri memnuniyeti olmaktadır .

Çeşitli otomasyon sistemlerine sahip olduğunuz zaman sizlere bir çok aksesuar seçenekleri vermekteyiz . Kit olarak satın alımlarınız için özel iskonto oranlarına sahip olabileceksiniz . Aksesuar çeşitleri arasında bulunan uzaktan kumandalar çeşitli kumanda alıcı modellerine göre değişim göstermektedir .

Nice Era Inti Kumanda  göze hoş gelen yapısı ile müşterilerimizin en çok tercih ettiği uzaktan kumanda modelleri arasında yer almaktadır. Nice Era Inti Kumanda  çeşitli renk seçeneklerinden dilediğinizi seçebileceksiniz . Renkleri arasında yeşil , mavi , bordo , sarı , pembe ve siyah bulunmaktadır .

Toplu alımlarınıza özel fiyatta değişiklik yapılabilmektedir . Kendi alıcısı hariç hiçbir alıcı ile çalışmaması sizler için güvenliği en üst seviyeye çıkartmaktadır . Özel olarak şifreleyebilir ve firmamızdan talep edeceğiniz bir başka kumanda şifreli olarak sizlere verilebilmektedir . Bu sayede kodlamanıza gerek kalmadan hızlı bir biçimde kullanıma başlayabilirsiniz . daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz .