Nice Robo Yana Kayar Kapı Motorları, orta yoğunluk ve daha az açma kapatma ihtiyacı olan alanlar için tasarlanmıştır.

Nice Yana Kayar Kapı Motorları arasında daha az kullanıma ihtiyaç duyanlar için daha ekonomik çözümler sunmak ancak bu süreçte sağlamlık, dayanıklılık gibi konulardan taviz verilmeden üretilmiştir.

Nice Robo Motor ailesi sabit hızı bulunmaktadır. Saniyede 18 cm açma veya kapatma hareketi sağlar. IP 44 güvenlik sertifikasına sahip olarak Avrupa normlarına uygun şekilde üretim yapılmıştır.

Kontrol ve kumanda üniteleri motor aksamı üzerine monte edildiği için kullanımda kolaylıklar da sağlar. Nice Robo motorları 220 volt ve 50Hz AC akımda çalışmaktadır.

Nice Robo Motorlarının ağırlıkları 8kg ile 14kg arasında değişirken, 500 kg – 600 kg taşıma kapasitesine sahiptirler.

Nice Robo Motorlarının 7 – 10 metreden fazla uzun kapılarda kullanılması tavsiye edilmez. Robo ailesinin modellerine ait sayfalardan tavsiye edilen uzunluklar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Nice Robo Ailesine ait modeller

  • Nice Robo 500
  • Nice Robo 1000

Nice Robo Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Robo Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Robo Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.